IV liga. Zdobyć pierwsze trzy punkty u siebie

Już jutro nasi piłkarze zagrają kolejny ligowy mecz. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Iskry Pszczyna. Nasi rywale po siedmiu ligowych kolejkach zajmują szestnaste miejsce z dorobkiem pięciu punktów. Iskra pokonała Orła Mokre na wyjeździe 2 – 0 oraz zremisowała ze Spójnią Landek 0 – 0 i w ostatniej kolejce z LKS Bełk 2 – 2. Nasi piłkarze po ostatniej porażce zajmują dwunaste miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. Taka lokata nie zadawala naszą drużynę i dlatego przystąpią do meczu z wiarą zwycięstwa. Tym bardziej, że w dwóch meczach jakie Unia rozegrała u siebie padły remisy. Kibice liczą, że w końcu trzeci mecz będzie przełomowy i nasi piłkarze odniosą zwycięstwo. Zapowiada się zatem ciekawy mecz. Trzeba do niego podejść z szacunkiem do rywala oraz wiarą we własne możliwości. Takie nastawienie mentalne może się przełożyć na pierwsze w rundzie jesiennej zwycięstwo przed własną publicznością. Kibiców serdecznie zapraszamy na stadion OSIR o godz. 16.00 i prosimy o gorący doping.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/556194747899866/