IV liga. W sobotę zagramy z Podbeskidziem II Bielsko-Biała

W sobotę 1 października nasi piłkarze zagrają na Zamkowej z rezerwą Podbeskidzia Bielsko-Biała. Zgodnie z terminarzem mecz miał być rozegrany w Bielsku jednak nasi przeciwnicy zwrócili się z prośbą o zmianę gospodarza, a nasz klub na nią przystał. Drużyna rezerw Podbeskidzia zajmuje aktualnie trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Nasi najbliżsi przeciwnicy wygrali 2 mecze i 3 zremisowali. Dotychczas strzelili 8 bramek, a stracili 11. Pierwsza drużyna Podbeskidzia gra już w najbliższy piątek z Miedzią Legnica więc należy się spodziewać wzmocnienia drugiej drużyny w sobotę. Nasza ekipa po ostatniej porażce w Bełku zajmuje dziesiąte miejsce z dorobkiem 12 punktów. Zatem warto by było powiększyć nasz stan posiadania. Podbeskidzie zawsze grało solidną piłkę więc mecz nie będzie łatwy. Liczymy jednak na pełną mobilizację naszych piłkarzy co przy ambitnej grze popartej dyscypliną taktyczną powinno przynieść efekt punktowy. Kibiców serdecznie zapraszamy na stadion OSiRu na godz. 15.00 i prosimy o doping dla naszych zawodników.