IV liga. Jutro na Zamkowej podejmiemy Krupińskiego

W sobotę 8 października nasi piłkarze zagrają na stadionie OSiR z zamykającą tabelę IV ligi drużyną GKS Krupiński Suszec. Nasi oponęci mają na koncie zaledwie 4 ligowe punkty. Jedyne do tej pory zwycięstwo odnieśli w Pszczynie pokonując Iskrę 2 - 0. Po stronie zysków jest też remis u siebie z Orłem Mokre 0 - 0. Drużyna Krupińskiego ma też fatalny stosunek bramek 8 - 33. Nasi piłkarze po dzięsieciu kolejkach zajmują XI miejsce z dorobkiem 12 punktów. Po porażce w ubiegłą sobotę z rezerwą Podbeskidzia koniecznie trzeba poprawić nasz dorobek punktowy. Faworytem w starciu z czerwoną latarnią tabeli są nasi piłkarze. Jednak aby dopisać trzy punkty trzeba podejść do rywala z szacunkiem i absolutnie go nie lekceważyć. Takie podejście oraz ambicja i pozytywne nastawienie poparte odpowiednią taktyką powinny przynieść punkty naszej drużynie. Początek sobotniego meczu o godz. 15.00. Kibiców serdecznie zapraszamy.