IV liga. Dziś wyjazdowy pojedynek z LKS- em Bełk

W sobotę 24 września zagramy na wyjeździe z LKS Bełk. Spadkowicz z III ligi zajmuje aktualnie VI miejsce w ligowej tabeli mając na swoim koncie 14 punktów. Warto dodać, że ekipa Bełku przegrała dwa pierwsze mecze ale potem nie doznała już porażki. Wygrała pod rząd kolejne cztery mecze i dwa ostatnie zremisowała. Kadra Bełku uległa zmianie ale jak pokazują ostatnie mecze rywal jest bardzo groźny. Natomiast nasza drużyna zajmuje po ośmiu kolejkach dziesiąte miejsce z 12 punktami. Mecz z Bełkiem nie będzie łatwy bo to solidna drużyna. Jednak pamiętać należy, że nasi chłopcy dobrze radzą sobie na wyjazdach więc bądźmy dobrej myśli. Ostatnie zwycięstwo podbudowało naszą ekipę dlatego liczymy na dobrą grę w Bełku. Trener Owczarek zapewne przygotuje odpowiednią taktykę na ten mecz, a jej wykonanie przez naszych piłkarzy może przynieść efekt punktowy. A jakim wynikiem zakończy się mecz dowiemy się po ostatnim gwizdku sędzięgo około godz. 17.50.